Obličejová jóga

 eBOOKY ZUZANY ONDRISOVÉ

eBook zdarma

 Jak odstranit dvojitou bradu či povadlé tváře bez plastického chirurga

Inspirujte se příběhy čtyř žen, kterým obličejová jóga pomohla. Dozvíte se o čem obličejová jóga je, jaké jsou její benefity a proč je skvělé ji cvičit 🙂

eBook je možné stáhnout i ve slovenském jazyce.

 

 

Jak odstranit dvojitou bradu ci povadle tvare bez plastickeho chirurga: oblicejova joga oblicejova gymnastika

eBook zdarma

5 kroků ke zdravé pleti nebo kosmetický salon u Vás doma

Jak pečovat o pleť, aby byla zdravá? Co určitě nevynechat, jak si vyrobit domácí peeling anebo které sérum použít na oční okolí? To vše se dozvíte v tomto ebooku.

eBook je možné stáhnout prozatím ve slovenském jazyce.

 

 

5 krokov k zdravej pleti alebo kozmeticky salon u vas doma

 

 

eBook placený

 Jak omládnout bez plastického chirurga

Na více než 50 - ti stranách vás provedu krok za krokem k pěkně a mladě vyhlížejícímu obličeji. 

eBook je možné stáhnout i ve slovenském jazyce.

 

Co říkají na eBooky jejich čtenářky?

O obličejové józe jsem poprvé slyšela z úst známé moderátorky již před mnoha lety , ale brala jsem to jen jako zajímavou informaci . Bližší jsem se o toto téma začala zajímat až díky Zuzce . Informace jsem měla chabé a ty co jsem našla na internetu mi neposkytovaly ucelený obraz jak správně cvičit . Tím, že žiji v zahraničí , neměla jsem možnost absolvovat nabízené kurzy na Slovensku a v zemi , kde žiji jsem se s něčím podobným vůbec nesetkala . Tento eBook však poskytuje ucelený obraz o obličejové józe a je velmi srozumitelně zpracován i pro úplné začátečníky . Doporučuji všem , kteří by chtěli začít s obličejovou jógou , ale nevědí jak na to.
Martina DellapietraHR
Obličejová joga mě nadchla od první informace, kdy jsem se o ní dozvěděla. Jsem personalistou a vím, jak je první dojem důležitý. Po přečtení e-booku zdarma jsem zapojila první cviky cestou autem z a do školky a těšila se na tento kompletní e-book se všemi cviky. Jsou jednoduché a přitom je na obličeji cítit, že se s ním něco děje. Už teď se těším na výsledky 🙂 E-book doporučuji všem, kterým záleží na tom, aby vypadali dobře.
Martina KoláčkováPersonalistka, www.martinakolackova.cz
Obličejová jóga je nenáročná , zábavná a pomáhá dosáhnout to, co všechny chceme - být krásné! Ebook je plný informací , dobře se čte a pomůže naučit se cviky i bez účasti na kurzu.
K. BelkováManaging Director at Forte Communications s.r.o.