eBook zdarma

5 KROKŮ K ZDRAVÉ PLETI

anebo

KOSMETICKÝ SALON U VÁS DOMA

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa, město) jsou u mě v bezpečí a budeme (FYI SK Online, s.r.o. a LOG ON RE, s.r.o.)  je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (odkaz), které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

 

Upozornění! eBook Vám zřejmě přijde do složky: Promotions, Reklama, Social, Sítě nebo Spam. Přesuňte si ho prosím do hlavní složky, abyste mohli ode mne dostávat další zajímavé informace. Pro 100% doručování emailů, jsi, prosím, do kontaktu dejte můj email zuzana@thefaceyoga.com.  Děkuji, Zuzana.

Na Váš email posílám pouze relevantní informace a to, co Vám může pomoci 🙂

 Váš průvodce ke zdravé pleti

Napsali o eBooku

„Měla jsem neskutečně suchou pleť, krémovala jsem se bambuckým máslem, ale nepomáhalo mi nic, zkoušela jsem i Avéne kosmetiku. Pleť jsem měla takovou vysušenou, že jsem kolem úst, na tvářích a bradě měla drobné vějířkovité vrásky (dost zoufalé, když jsem si dala make-up, tak se suché fleky na obličeji ještě zvýraznily). Stačilo si přečíst pár Vašich rad a přišla jsem na to, že jsem používala nesprávnou kosmetiku na čištění pleti. Odložila jsem mýdlo a gel, koupila jsem si čistící mléko na suchou pleť, tonizační vodu, přidala jsem kolagenové sérum, hydratační krém, jednou týdně peeling, lymfomasáž a stal se "zázrak". Mám takovou čistou pleť, snad jako nikdy. Velmi si považuji, že tak upřímně zveřejňujete své zkušenosti."
Zuzana B.