Ak ste zo Slovenska alebo iných štátov, prosím objednajte si svoje členstvo na tejto stránke. 

FACE YOGA

LIVE CLUB

Objednávka:

12- MĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ BASIC

bez automatického strhávání peněz z karty


Vyplňte objednávku

a připojte se ke klubu ještě dnes

Informace o členství

 • 1
  Následné členství bude vždy placeno v 365-ti denním intervalu
  Po uplynutí této doby budete moci v členství pokračovat za cenu 2499 Kč / 365 dní. Nicméně, VŠECHNO ZŮSTAVÁ POD VAŠÍ KONTROLOU: Na platbu Vás vždy upozorníme 7 dní předem e-mailem.
 • 2
  Své členství můžete kdykoli zrušit
  Vstupem do členské sekce vám NEVZNIKÁ ŽÁDNÝ ZÁVAZEK. Členem budete jen tak dlouho, jak budete chtít. Své členství můžete kdykoli zrušit v členské sekci.

Co všechno členstvím získáte?

 • 1
  24/7 přístup k online tréninkům
 • 2
  tematicky zaměřené tréninky - celý obličej, oční okolí a čelo, kontury obličeje a tváře, pěkné rty, štíhlý krk, dekolt a brada
 • 3
  masáže s různými pomůckami - baňky, gua sha, face roller, lžičky
 • 4
  podpůrná FB skupina Mladneme s tvárovou jogou

A CO ŘÍKAJÍ
O FACE YOGA LIVE CLUBU?

Moc děkuji za možnost shlédnout lekce Face yoga clubu, budu pokračovat dále. Líbí se mi, že vše podrobně vysvětlujete a také že zařazujete hodně masáží . Krásný víkend

Martina

Zuzi, děláš to skvěle 🙂 ... těším se, že jsem tvým fanouškem a doufám, že poctivou klientkou s výsledky - budu se snažit. A ano přesně jsi to vystihla, vždy prioritizuješ něco jiného, protože si myslíš, že to je podstatné. Podstatné jsme my a já, takže teď mě to donutí každou neděli, i když určitě někdy využiji video nahrávku. Těsim se, jsi super 🙂

Katka

S nadšením jsem si zaplatila roční vstup do Face yoga live clubu. Není nad to, mít Tě před sebou a cvičit spolu s Tebou. Děkuji velmi pěkně, že nám i takovýmto způsobem pomáháš být krásnějšími a co se týče mě, více disciplinovanými.

Beatka

Vysvětlení cvičení na jednotku. Normálně mi tvář ožila, já totiž nesnáším ranní vstávání a nejprve musím mít vždy kávu a až potom funguji. Jasně, že jsem měla kávu, ale ještě i teď odpoledne mám super pocit na tváři a kůži, nevím jak to popsat, jako by kůže byla nadopovaná endorfiny. Já osobně se těším na bankování kolem očí a cviky na oční okolí a čelo.

Aďka

Právě jsem docvičila svoji první lekci kurzu. Je to úplně jiné než když cvičím sama s knihou. Je super vidět Vás před sebou, slyšet pokyny co napínat a co ne. Moji chlapi doma měli ze mě legraci, hlavně při vydávání zvuků, ale aspoň jsme měli vesele. Děkuji za tuto možnost. Je pozitivní v těchto těžkých dnech vnímat kreativitu lidí v různých oblastech našeho života.

Katka

Super Zuzi, bylo to úžasné!!! Úplně jinou energii mám do celého dne 😍

Saskia

Máte další otázky?

Pokud jsem vám neodpověděla na některou z vašich otázek nebo pokud byste chtěli o kurzu vědět něco dalšího, napište mi prosím na zuzka@oblicejovajoga.cz nebo zavolejte na +421 902 980 416.
Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.

Zuzana Ondrisová