Zvu vás do lektorského kurzu

Staňte se certifikovanou lektorkou obličejové jógy

Pamatuji si, jak jsem se po 6 letech na rodičovské rozmýšlela, co budu dělat. Měla jsem jasnou vizi: CHCI dělat něco, co mě baví a co bude prospěšné i pro ostatní. Něco, co dává SMYSL. Nápad přišel doslova za 5 minut 12. A pustila jsem se do lektorského kurzu obličejové jógy.

Hodně jsem se naučila, začala jsem chápat souvislosti. Po kurzu jsem nakoupila knihy a usilovně procházela jednu za druhou. Důležité pro mě bylo i testování na kamarádkách. Postupně jsem začala dělat kurzy. Nejdřív individuální, pak malé skupinové v Bratislavě. Později začaly chodit nabídky i z jiných měst.

Najednou jsem potřebovala web, Facebook, vizitky, pěkné fotky, materiály. Jak na to? Investovala jsem do vzdělání, učila se tvořit web, psát články, komunikovat na sociálních sítích, točit videa. Absolvovala jsem další kurzy, které mi pomáhaly rozvíjet podnikání.

Krok za krokem

Vše, co jsem vydělala, jsem hned investovala. A nebyly to jen tisíce nebo nízké desetitisíce. To, kde jsem s obličejovou jógou dnes, je výsledek několikaleté práce, desítek hodin u počítače, na cestách, kurzech, přednáškách, workshopech. Mé kurzy už absolvovaly stovky žen. A moc mě to baví!

Dnes mám radost, že se myšlenka přirozeného omlazení obličeje mezi ženami šíří jako lavina. Klientky se mě čím dál častěji ptaly, jestli budu školit, a tak mi to začalo vrtat v hlavě. Myšlenka ve mně dozrávala víc než rok. Přemýšlela jsem, jestli a jak se do toho pustit.

Teď přišla ta chvíle, kdy jsem se rozhodla myšlenku zhmotnit a připravila jsem pro vás lektorský kurz, ve kterém, vás naučím vše, co potřebujete vědět pro úspěšně vedení kurzů obličejové jógy a související poradenství.  Vše, co jsem se já učila roky, najdete v tomto kurzu.
 

Teorie i praxe jako na zlatém podnosu

Shrnula jsem teoretické i praktické vědomosti a zkušenosti, které jsem sbírala několik let. Díky tomu ušetříte hromadu času a práce. Nemusíte sama pracně zjišťovat, co funguje a co ne. Vše nabízím v jednom kurzu. Doslova jako na zlatém podnosu. 🙂

Kurz je určený pro každou z vás, která se chce v této oblasti vzdělávat a pomáhat ženám, ale i mužům, přirozeně dobře vypadat. Pokud jste kosmetička, fitness trenérka či instruktorka jógy nebo pilatesu, můžete obličejovou jógu zařadit do svých lekcí, a obohatit tak hodiny. Nebo jestli vás to v současné práci nebaví a hledáte něco smysluplného, co vám bude přinášet radost i finance, tak jste na správném místě. Pojďte prozkoumat detaily!

Představte si, že i díky vám budou po světě chodit krásné, šťastné a spokojené ženy!

kurz-lektorky-oblicejove-jogy

Mým cílem je vytvořit tým lektorek, které budou dále šířit myšlenku přirozeného omlazení obličeje v jógových a fitness studiích a kosmetických salónech po celém Česku, Slovensku i v zahraničí.

Teď vás určitě napadá spousta otázek: pro koho je kurz určený, jak vypadá, co všechno se naučíte, kolik času na něj potřebujete a kolik stojí. Tak prosím, čtěte dál.

oblicejova-joga-zuzka-ondrisova-lektorsky-kurz
lektorky-oblicejove-jogy-1

PRO KOHO JE KURZ URČENÝ 

Pro všechny ženy, které chtějí získat či rozšířit si vědomosti v oblasti přirozeného omlazení obličeje.

S tímto kurzem se můžete stát lektorkou obličejové jógy na plný úvazek, nebo můžete obličejovou jógu přidat jako doplněk ke svým službám. Je vhodný pro kosmetičky, majitelky kosmetických salónů, instruktorky jógy či pilatesu, masérky. Ale i pro mámy na mateřské či marketingové manažerky, jako jsem byla já. 🙂

JAK TO PROBÍHÁ

Celý kurz probíhá ONLINE (přes počítač) a trvá 3 měsíce. Tempo učení si určíte vy. Po absolvovaní praktických modulů přichází individuální přezkoušení přes ZOOM.

Na konci vás čeká přezkoušení teoretických a praktických znalostí na společném ZOOM setkání. Učit se budete pomocí online videí a poznámek pod každým videem. V případě otázek vám budu k dispozici v uzavřené FB skupině.

KOLIK ČASU BUDETE POTŘEBOVAT

Kurz obsahuje 9 modulů, každý obsahuje videa i textovou část, některé moduly i praktické úlohy. Dopřejte si dostatek času na nastudování každého modulu, věnujte se tématům pravidelně.

Nastudování teoretických modulů vám zabere cca 2–3 hodiny, praktické moduly víc, protože každému cviku je třeba věnovat soustředěnou pozornost.

CERTIFIKACE

Po zvládnutí praktických modulů s cviky si uděláme přezkoušení přes ZOOM. 

Po dokončení kurzu se sejdeme na skupinovém ZOOMu a proběhne druhá fáze přezkoušení. Když zkoušku úspěšně složíte, získáte certifikaci. 

Co vás v kurzu čeká

cviky-oblicejova-joga-zuzka-ondrisova

9 MODULŮ plných teoretických i praktických cvičení, informací a vědomostí a praktické úlohy

lektorky-oblicejove-jogy-1

Uzavřená podpůrná skupinka stejně naladěných žen na Facebooku

karticky-oblicejove-jogy

Materiály v tištěné formě, které budete mít po ruce, a tak vám v počátcích usnadní vedení lekcí

Moduly se vám budou otvírat postupně. Kurz je rozdělený a naplánovaný tak, abyste měla prostor a čas si všechny moduly prostudovat a naučit se je. 

Moduly na sebe navazují a jsou uspořádané tak, abyste po absolvovaní dokázala úplně samostatně vést kvalitní kurz (základní nebo kondiční).

Co se v kurzu naučíte

 • Proč stárneme a jak to zpomalit
 • Obličejové svaly a jejich funkce
 • Co vám obličejová jóga a masáže přinesou
 • Desítky cviků na svaly krku, obličeje a dekoltu a masáže obličeje
 • Jak zkontrolovat správnou techniku cvičení
 • Jak diagnostikovat obličej
 • Jak vést kvalitní kurzy obličejové jógy
 • Jak začít organizovat kurzy
 • Baňkování obličeje

Moduly v kurzu

Obsah jednotlivých modulů, které se vám budou během 12 týdnů postupně otvírat:

#1 STÁRNUTÍ A KŮŽE

Povíme si, jaké jsou příčiny stárnutí a jak ho můžeme zpomalit. Přirozené metody a jejich výhody. Jak funguje kůže, péče o pleť.

#2 OBLIČEJOVÉ SVALY

Obličejové svaly si většinou uvědomíme až ve chvíli, kdy s nimi cvičíme. Důležité svaly se naučíme pojmenovat, povíme si, co způsobuje jejich pohyb a jak je udržovat v dobré kondici.

#3 CVIKY 1. ČÁST

V této části se zaměříme na cviky, které zpevňují krk, dekolt a bradu. Ukážeme si různé alternativy. Naučíme se kontrolovat správnou techniku.

#4 CVIKY 2. ČÁST

Cviky zaměřené na střední část tváře – líce, rty, nosoústní rýha a kontury obličeje. Cviky, díky kterým už váš obličej nebude vypadat smutně.

#5 CVIKY 3. část

V tomto module se zaměříme na oči a čelo. To jsou dvě nejproblematičtější partie vůbec, a tak si vysvětlíme, jak je zvládnout.

#6 MASÁŽE

Povíme si, jak nám obličejové masáže pomáhají při omlazení obličeje. Ukážeme si masáže zaměřené na konkrétní partie obličeje.

#7 Baňkování

Oblíbená technika baňkování obličeje, způsoby, kontraindikace, baňkování všech partií obličeje.

#8 DIAGNOSTIKA OBLIČEJE

Povíme si, jak diagnostikovat obličej, co klientce doporučit a jak pro ni připravit individuální plán cvičení.

#9 JAK VÉST KURZY

Naučíte se, jak vést kurzy obličejové jógy, aby byly klientky spokojené a dosahovaly požadovaných výsledků.

Kolik to stojí

Vyberte si ze dvou možností – STANDARD, nebo PREMIUM kurz:

1. Lektorský kurz STANDARD  

Absolvováním kurzu získate:

 • 9 MODULŮ PLNÝCH CVIKŮ A TEORETICKÝCH A PRAKTICKÝCH INFORMACÍ
  Všechny moduly a informace z nich budete potřebovat na vedení úspěšných a kvalitních kurzů.
 • PŘÍSTUP DO KURZU na 1 rok
  Ke kurzu i jeho částem se můžete kdykoli vrátit a zopakovat si to, v čem se nebudete cítit jisté.
 • MANUÁL PRO LEKTORKU V TIŠTĚNÉ PODOBĚ
  Každá budoucí lektorka ode mě dostane manuál s potřebnými informacemi, které jí budou při kurzech pomáhat.
 • UZAVŘENÁ FB SKUPINA
  Je fajn vědět, že na to studium nejsme samy. 🙂 Můžeme sdílet pokroky, obavy, otázky.
 • CERTIFIKÁT O ABSOLVOVANÍ KURZU
  Po úspěšném absolvovaní zkoušky dostane každá lektorka certifikát.
 • NÁKUP MATERIÁLŮ NA KURZY ZA VELKOOBCHODNÍ CENY
  Např. kartičky s cviky obličejové jógy, náplasti na vrásky apod.

CENA KURZU STANDARD JE 32.499,- Kč

2. Lektorský kurz PREMIUM  

Pokud si zvolíte tento balíček, získáte možnost užší spolupráce se mnou po absolvování zkoušek.

Balíček PREMIUM oproti balíčku STANDARD navíc obsahuje:

 • 2 x KONZULTACE V DÉLCE 60 MINUT: „JAK NASTARTOVAT PODNIKÁNÍ“
  Během dvou 60 minutových konzultací nastavíme váš byznys podle vašich potřeb a možností. Tyto konzultace jsou šité na míru pro vaše individuální potřeby podnikání nebo životní situaci. Ušetří vám spoustu času, energie a začátečnických chyb. Konzultace jsou v hodnotě 10 000 Kč.
 • PŘÍSTUP DO MýCH ONLINE KURZŮv HODNOTĚ 19.600 Kč
  Přístupy na 12 měsíců do následujících kurzů: 1. Základní kurz obličejové jógy, 2. Kurz oční okolí a čelo, 3. Kurz kontury obličeje, líčka a rty, 4. Kurz na pěkný krk, bradu a dekolt, 5. Sestavy cviků a masáží , 6.FACE YOGA LIVE CLUB. Kurzy jsou v hodnotě 9600 Kč.

V PREMIUM máte navíc věci v hodnotě 19.600,- Kč. Pokud si zvolíte tento balíček, ušetříte 7.100,- Kč, protože ho nabízím jenom o 12.500,- Kč dražší  jako STANDARD.

CENA KURZU PREMIUM jE 44.999,- Kč

Uvedené ceny kurzů je možné uhradit ve dvou splátkách.

Zdá se vám to jako vysoká investice?

Na jednoduchém příkladu si ukážeme, za jak dlouho se vám vrátí.

PŘÍKLAD A

Představte si, že jednou za měsíc uspořádáte ve svém jógovém studiu nebo kosmetickém salónu základní kurz pro 6 žen. Můžou to být i vaše běžné klientky.

 • Cena kurzu na osobu je 1 499 Kč, materiál pro každou klientku vás stojí 150 Kč.
 • Celkem máte 6 osob × 1 499 Kč, to je 8 994 Kč, minus 900 Kč za materiál, váš zisk je 8 094 Kč.

PŘÍKLAD B

Nemáte vlastní prostor, ale kamarádka vám ho ráda pronajme. Cena pronájmu je 1 000 Kč. Na kurz pozvete kamarádky, kolegyně. Předpokládejme, že jich bude 6.

 • Cena kurzu na osobu je 1 499 Kč, materiál pro každou klientku vás stojí 150 Kč, pronájem prostoru 1 000 Kč.
 • Celkem máte 6 osob × 1 499 Kč, to je 8 994 Kč, minus 1 900 Kč za materiál a pronájem, váš zisk je 7 094 Kč.

Investice se vám vrátí zpět za dva až tři měsíce. Jsem si však jistá, že budete mít víc kurzů a víc klientek, takže to bude ještě rychlejší. 🙂

Klientky si zvyknou na kurzech ode mě kupovat i pomůcky a kosmetiku na masáž obličeje a baňkování v průměru za 5000 Kč. Není to ovšem podmínkou pro váš úspěch.

Investice se vám vrátí zpět za dva až tři měsíce.

Jsem si však jistá, že budete mít víc kurzů a víc klientek, takže to bude ještě rychlejší!

A co o kurzu říkají absolventky?

Za 26 let své vizážistické praxe jsem absolvovala spoustu vizážistických a omlazujících kurzů, ale tento lektorský kurz od Zuzany Ondrisové byl nejkvalitnější jak obsahem tak formou. Získali jsme spoustu materiálů, jak tištěných, tak i videí a modulů, které byly zpracovány velmi přehledně a srozumitelně. K těmto materiálům se mohu neustále vracet a pilovat svoji techniku. Jestli uvažujete o lektorském kurzu, vřele doporučuji tuto skvělou lektorku. Zuzana je navíc velmi příjemná a sympatická žena a její kurz si opravdu užijete.
Kateřina Schlosserová, vizážistka a fotografka, 51 letwww.oblicejova-joga.eu
Jedním slovem SUPER. Nejprve jsem se obávala, online? Neosobní. Opak je pravdou. Jako kdyby jsme seděly s lektorkou a spolužačkami v učebně. Zuzka má kurz opravdu perfektí, moduly na sebe nádherně navazují a každy týden dává obličejová joga větší a větší smysl. Obrovskou výhodou pro mne bylo, že jsem mohla cviky cvičit ve své "soukromé zoně". Zuzka na obrovské obrazovce a já do detailu pozorovala provedení cviku a neustálé opakování. To by si člověk ani při největší odvaze v učebně dovolit nemohl. Další obrovská výhoda? FB skupina. Při jakémkoliv dotazu Zuzka okamžitě odpověděla a pokud to vyžadovalo, natočila speciální video pro danou problematiku. Nádhera.
Brigita Paletářová, inštruktorka jogyinštruktorka jogy
Mé první setkání se Zuzkou a obličejovou jógou se uskutečnilo v Brně na základním kurzu. Tehdy jsem se díky Zuzce a jímu nadšení pro cvičení rozhodla absolvovat lektorský kurz právě u ní. Kurz byl velmi intenzivní a zodpověděl mi všechny otázky. Mně osobně velmi vyhovovalo, že byl veden přes internet z pohodlí domova, sama jsem si řídila čas, kdy se výuce můžu věnovat, což bylo při mé časové zaneprázdněnosti skvělé. Zuzka jako lektorka je vstřícná, profesionální a přitom lidská. Vždy pružně a trpělivě reagovala na mé dotazy. Je velmi inspirativní a jsem moc ráda, že jsem ji poznala.
Hana Kaňovákozmetička a lektorka
Už na tvojej stránke som sa v popisoch kurzov dozvedela dostatočné informácie, čo lektorský kurz bude obnášať a aký bude jeho výsledok. Komunikácia s Tebou je veľmi presná, zrozumiteľná a príjemná. Celý kurz, jeho rozdelenie do modulov, videá a k tomu popisy, je veľmi dobre spracovaný a zrozumiteľný. Veľmi oceňujem, že k nemu mám doživotný prístup a kedykoľvek si budem potrebovať niečo zopakovať alebo "oživiť", tak tú možnosť mám. Učila som sa s radosťou a v pohodlí domova.
Petra Beňoválektorka tvárovej jogy
S kurzem jsem byla naprosto spokojená. I když jsem z online formy měla obavy, vše bylo jasné a srozumitelné. Zkoušky byly perfektní formou zkoušení všech znalostí s klidným a vyrovnaným přístupem Zuzky. Děkuji.
Michaela Sirnáfyzioterapeutka
Môžem len potvrdiť, ze nie je nič lepšie, ako tento online kurz. Tie, ktoré váhate, neváhajte. Mala som tiež obavy z online kurzu. Ale Zuzka ho ma tak premakaný, že to zvládnete. Krásne je všetko rozpísané v moduloch, preskúšanie cvikov je online, kde vás Zuzka opraví a poradí. Učíte sa kedy chcete, kedy vám to vyhovuje, v pohodlí domova. Ja osobne Zuzkin online lektorský kurz odporúčam všetkými 10-timi.
Kvetka Benešováabsolventka kurzu
Milá Zuzi, Ještě jednou ti chci moc poděkovat za tvůj lektorský kurz a za tvé vedení. Za to, že jsem díky tobě mohla začít novou etapu ve svém životě. Nelituju ani na moment, že jsem se rozhodla pro lektorský kurz právě u tebe! Tvůj kurz je vymazlený do všech detailů, je to příjemné prostředí a navíc mi vyhovovalo i dané tempo a atmosféra, která kolem toho panovala a panuje. Dokázala jsem překonat některé své hranice ( videovizitka či být součástí online přezkoušení spolu s dalšími skvělými ženami). Měla jsem z toho obavy, ale ty se celkem rychle rozplynuly a mě to motivovalo jít zase o kus dál. Face Yoga se stala už neodmyslitelnou součástí mého života. 🙂 Mám v tebe a tvou práci neochvějnou důvěru a jsem hrdá na to, že můžu být součástí tvého kvalitního a odborného lektorského týmu a mít možnost učit obličejovou jógu další ženy.. Z celého srdce děkuju!!!
Lucie Hrachovcová
Lektorský kurz u Zuzky som si veľmi užila, veľké množstvo informácií ktoré Zuzka predáva skvelou formou v každom jednom module. Je to úžasná motivácia aj pre každú z nás ktorá kurz absolvuje, čo všetko sa dá s našou tvárou robiť a ako pomôcť sebe ale aj ďalším ženám vyzerať a cítiť sa krásne. Zuzka vždy perfektne vysvetlila každú jednu otázku na rôzne témy, ktoré sme mali. Je skvelá učiteľka, pretože nepredáva iba techniku ako cvičiť ale aj konkrétne skúsenosti z praxe, tipy a triky ktoré počas jej cesty nadobudla a to veľmi oceňujem. Ďakujem 🙂
Dagmara Krchnavá
Zuzi, děkuji Ti za tvou inspiraci a motivaci v kurzu. Lektorský kurz obličejové jógy mě podpořil v moji vášni omlazení pleti pomocí přirozených metod. Už vím, že pomocí cvičení obličejové jógy lze vyformovat krk a bradu, zpevnit dekolt, povislé tváře a kontury obličeje, eliminovat otoky a kruhy pod očima, zjemnit vrásky na čele, zpevnit oční okolí a celou pleť tzv. zvednout a krásně rozzářit. Mám 40 let a začala jsem na sobě pozorovat, že se mi mění výraz tváře a moje pleť ztratila takovou tu " jiskru". Díky obličejové józe jsem si jiskru vrátila a to mě motivovalo, abych pomohla i ostatním ženám vracet jiskru do tváře, vypadat mladistvěji a prostě se cítit hezky. Těším se na další společné školení a aktivity.
Pavla Skolilwww.shopmorebeauty.com
Lektorský kurz obličejové jógy jsem u Zuzky absolvovala on-line formou, v létě 2021. Chvíli jsem váhala, jestli to mám "risknout". Říkala jsem si "online?" a "není to drahé?". Ale jsem moc ráda, že jsem sebrala odvahu a do kurzu se přihlásila. Zuzk je opravdový profesionál a odborník v odvětví "face yogy". Odpověděla na každý můj zvídavý dotaz a nikdy jsem neměla pocit, že bych ji s něčím otravovala. Vše je ve videích velmi pěkně a srozumitelně vysvětleno, takže mi ani nechyběl osobní kontakt. I po skončení kurzu Zuzka se vším ráda poradí, takže nemám pocit, že jsem "v tom sama". Zuzka mi otevřela nové dveře...
Radka Heumannová
Ďakujem Zuzke za detailný lektorský kurz tvárovej jogy, ktorý obsahoval celý balíček, čo znamená nie len cviky a názvy svalov, ale aj techniky masáží, návody ako viesť kurzy tvárovej jogy a v neposlednom rade ako naštartovať svoj online biznis. Cez FB skupinu nás pravidelne zásobovala doplnkovými videami o prebiehajúcich modeloch, bola vždy otvorená a nápomocná všetkým otázkam budúcich lektoriek. Cením tiež Zuzkin spôsob vyjadrovania a navigovania, ktorý bol vždy prehľadný a jasný a taktiež, že jej celá práca je veľmi zorganizovaná. Zuzku vnímam, ako veľkú, úspešnú podnikateľku, mentorku a ak by nerobila tvárovú jogu, mohla by sa živiť life coachingom 🙂 Dúfam, že Zuzkin úspech sa prenáša. 🙂
Katarína Sedláková
Lektorský kurz obličejové jógy Zuzky Ondrisové byl velmi přehledně sestavený. Byla k němu zavedena FB skupinka, kde nám Zuzka vždy vše s velmi příjemnou energií srozumitelně vysvětlila a zopakovala, aby se nám to ukotvilo. Předala nám spoustu praktických tipů k vedení kurzů obličejové jógy. Jsem velmi ráda, že jsem si kurz zakoupila. O obličejovou jógu se zajímám už pár let, ale přesto jsem se dozvěděla mnoho nových informací a naučila se spoustu dalších cviků. Doporučuji!
Lenka MayerhoferováIG: lenka.mayerhofer
Lektorský kurz byl skvělý. Tolik informací, materiálů a podpory a zároveň vše srozumitelně a jednoduše. Otevřel mi úplně nové možnosti dělat to, co mě baví a dává mi smysl a já jsem za to obrovsky vděčná. Zuzka je úžasná lektorka a školitelka a je vidět, že svou práci dělá srdcem a učí to tak i dál. Děkuji
Martina Šulcová
Lektorský kurz u Zuzky je naprosto parádní! Je sestaven tak, že se lektorky naučí všechny potřebné znalosti, včetně praktické stránky věci, od A do Z. Zuzka je nejen velká profesionálka, ale i úžasná žena, která předává svou vášeň dál. Což je mimochodem vážně nakažlivé. Díky, že jsem se mohla stát lektorkou pod tvým vedením!
Kateřina Brühlováwww.katerinabruhlova.cz
Zuzanka, ani neviem, ako sa ti môžem poďakovať za tento kurz aj za túto dnešnú skúšku. Si úžasná učiteľka, ten kurz nemal jedinú chybičku, mám pocit, že môžem hory prenášať. ❤🙏
Katarína Kapusňák
Som vďačná za to, že som lektorský kurz tvárovej jogy absolvovala. Otvoril mi nové možnosti. Prácu s ľuďmi, kde výsledkom je krása, radosť, pohoda.
Ivana Blažejová
Som veľmi rada, že som sa zúčastnila lektorského kurzu práve u Zuzky, pretože je skvelou lektorkou, s profesionálnym prístupom, pripravou a motiváciou počas celého kurzu. Radosť sa učiť 😊. Kurz ma veľmi obohatil o ďalšie poznatky, nastavil ma správnym smerom a doplnil moju prácu jedinečne 👍.Spoznala som veľa príjemných a obohacujúcich žien 👌 a uvedomila som si zase a znova aká vynikajúca a neskutočná je ženská sila a odhodlanosť.
Betty Macour
Milá Zuzko, moc děkuji za lektorský kurz obličejové jógy. Jsem velice ráda, že jsem si vybrala právě tebe. Celý kurz je velice dobře zpracován, nabitý informacemi a užitečnými typy, které jako lektorka moc ocením na svých kurzech. Jestli uvažujete o lektorském kurzu, vřele doporučuji tuto skvělou lektorku. Líbí se mi Zuzky profesionální přístup skloubený s pohodovou atmosférou a klidem, který kolem sebe šíříš. A to i online na dálku.  Děkuji ještě jednou a budu se těšit na další setkání.
Jitka Janešová lektorka hormonální jógy, obličejové jógyektorka hormonální jógy, obličejové jógy
Obličejovou jógu jsem cvičila podle videi delší dobu. Cítila jsem že to není ono, že se nic neděje k mému uspokojení. Hledala jsem lektorku, pod jejímž vedením bych se naučila cvičit vše správně, od základu. Našla jsem, Zuzku. Pročetla jsem si její stránky, zacvičila pár cviků, a byla jsem rozhodnuta. Přeskočila jsem postup, namísto přihlášení se do základního kurzu, šla jsem naplno do velmi intenzivního kurzu instruktorského, i když je mi 56 let nelituji, ba naopak, jsem přímo nadšená, napěchovaná všemi informacemi které bych jinde nezískala, a hlavně výsledky které se dostavují. Díky kurzu Zuzky, jsem se naučila nejen správně používat obličejové svaly, ale také správně pečovat o svou pleť. Zuzka je nejenom skvělá lektorka, ale také skvělý člověk. Je ochotná nám radit a zůstat s námi v kontaktu i nadále. Těším se na další naši spolupráci, a také na to jak budu vše již naučené předávat dále ženám, které chtějí o sebe pečovat a cítit se dobře, děkuji Zuzi 🙂
Marta Janegová
Musím říct, že jsem neskonale vděčná za den, kdy jsem hledala kurzy obličejové jógy a narazila na Zuzčin, protože tolik informací, pochopení a porozumění jsem už dlouho nikde nezažila a nezískala. Po celou dobu kurzu se mi krom vědomostí nabíjela i energie a získávala jsem v dnešní době tak vzácný optimismus. A proč? Protože krom toho, že jsem pomohla cvičením sama sobě (moje druhá brada by mohla povídat... Vlastně nemohla, už ji téměř nemám 🙂 jsem pomohla i své mamce a nemůžu se dočkat, až začnu cvičit se všemi, co nechtějí vypadat na svůj věk a pomůžu všem, kdo na sobě chtějí něco změnit. Kurz doporučuji po všech stránkách, od skvěle vytvořených osnov, přes praktické ukázky cviků až po ochotu, vstřícnost a pozitivní energii lektorky Zuzky - opravdu krásně to vytvořila a hezky se o nás starala 🙂 Přeji všem, kdo kurz absolvují, aby je to bavilo a dobře se jim cvičilo - naše tělo je náš chrám, je jen na nás, jak se o něj staráme a obličejová jóga nám v tom z velké části pomůže. A navíc se u toho i zasmějeme a co dodá obličeji lepší a mladistvější vzhled? 🙂 Moc děkuji za vytvoření nové hodnoty, otevření nových dveří a že jsem mohla poznat fajn kolektiv nových lektorek, ke kterým jsem teď měla tu čest se zařadit! 🙂
Leona Cahlová
Čisté, priame línie kurzu, profesionálny prístup zo 100%-ným využitím poznatkov. V celom kurze sa nesie posolstvo ako správne, efektívne podať tvárovú jogu nám budúcim lektorkám tak aby sme načerpané vedomosti vedeli ihneď podať našim klientom s istotou a sebavedomím. Lektorský kurz môžem s najčistejčím svedomím a vedomím odporučiť, milé dámy. Naučila som sa ako správne precvičovať svaly v celej partii tváre krku a dekoltu. Rôzne masážne techniky ako aj bankovanie tváre. A samozrejme aj ako sa staráme o pleť. Tým, že sa pri cvičení smejeme do zrkadla uvedomujeme si svoju jedinečnú krásu a naše schopnosti. Ďakujem ti Zuzanka.
Monika Tschollová Benková
Vďaka kurzu tvárovej jogy som po tom, ako ma začali trápiť prvé vrásky a dvojitá brada, našla spôsob, ako sa s nimi popasovať. Po pár týždňoch už na sebe vidím pozitívne zmeny. Zuzka je skvelá učiteľka, lektorka, ktorá vždy ochotne odpovedala na moje otázky, vždy ochotne do detailov vysvetlila každý jeden cvik, nikdy nevytvárala napätie ale neustále nás povzbudzovala. Som rada, že som na sebe vyskúšala priaznivé účinky tvárovej jogy a vybrala som sa tak aj v dnešnej dobe, keď sa na nás z každej strany usmievajú ,,vylepšené “ tváre, tou prirodzenou cestou k udržaniu mladého vzhľadu 🙂 .
Miriama Danišová .PharmDr

Jestli si chcete prohlédnout seznam lektorek, které úspěšně absolvovaly online kurz Face Yoga Institute, klikněte SEM >> >>

Další kurz začíná 09/2022 

 

V případě zájmu pište na zuzka@tvarovajoga.sk

Pokud máte zájem absolvovat kurz individuálně a začít v jiném termínu, než je stanovený skupinový začátek, napište mi na e-mail zuzka@tvarovajoga.sk.

Pokud jsem neodpověděla na nějakou vaši otázku, napište mi prosím, nebo zavolejte na +421 902 980 416. Těším se na vás!

Zuzana Ondrisová