Základní
online  kurz

OBLIČEJOVÉ JÓGY


 • Potřebujete se zbavit dvojité brady, povislých horních víček, smutného výrazu obličeje nebo hlubokých vrásek?
 • Chcete si udržet obličejové svaly v dobré kondici?
 • Cítíte, že chcete něco udělat se svým vzhledem, ale nevíte, kde začít?
 • Chybí vám instruktážní videa, cvičební sestavy nebo průvodce masážemi a cvičební plán, který by vám k tomu dopomohl?

Pak jste tady správně!

Jsem 

Zuzana Ondrisová...

...a jsem lektorkou a školitelkou obličejové jógy, zakladatelkou FACE YOGA Institute. Tématu přirozeného omlazení obličeje se věnuji od roku 2013.

O účincích této metody jsem se přesvědčila na vlastní kůži. Díky obličejové jóge jsem si zpevnila tváře, horní víčka, zjemnila vrásky kolem úst a na čele a zbavila se smutného a ustaraného výrazu ve tváři.

Mými kurzy prošly tisíce žen a já jsem ráda, že jsem jim pomohla cítit se lépe, mladší a spokojenější. Těším se, že i díky tomuto minikurzu budete zářit a mít se více rádi. 

Ze zkušenosti vím, že je velmi důležité, aby vám někdo na začátku vysvětlil a ukázal, jak začít a jak správně cvičit, abyste dosáhli požadovaného efektu. 

Proto jsem vytvořila:

Základní
online  kurz

OBLIČEJOVÉ JÓGY


Určený pro začátečnice, ve kterém se naučíte: 

 • krátkou ranní rozcvičku - výborný rituál po probuzení
 • jak vytvarovat krk a bradu 
 • jak zpevnit dekolt, povislé tváře a kontury obličeje
 • jak eliminovat opuchy pod očima
 • jak zjemnit vrásky na čele a zpevnit oční okolí
 • lymfomasáž na uvolnění svalů po cvičení
 • masáž s baňkou ke stimulaci kolagenu 

Kolik je vaše investice

do sebe a do vaší zářivé a mladistvě vypadající tváře?

Hodnotu tohoto kurzu je obtížné vyčíslit, protože vaši spokojenost nelze finančně ocenit. Může se však rovnat účinku jednoho kosmetického ošetření, které stojí stovky korun. 

Cena tohoto online kurzu je však

pouze 1.499 CZK

Klikněte na tlačítko níže a investujte do sebe právě teď.

Jste jen krůček od toho, abyste začali omlazovat sebe i svou tvář.

Online kurz 

VÁM POMŮŽE

 • zpevnit kontury obličeje
 • zjemnit vrásky na čele
 • zbavit se dvojité brady
 • zpevnit horní víčka
 • zeštíhlení krku
 • zjemnit nosoretní vrásky
 • zvednout koutky úst
 • rozjasnit pleť

Co vás v kurzu čeká

Rozcvička

pro prokrvení celého obličeje

Cviky

na konkrétní partii

Masáže

obličeje a konkrétních partií

Návody

jak odstranit konkrétní problémy

Baňkování 
-masáž

základní masáž s baňkou

Praktické tipy
+ plán

jak to zvládnout s minimem času

Bonusové
video

procvičování vybrané partie

Přesný cvičební plán

instrukce a akční plán

A mám pro vás také 2 skvělé

Bonusy

Bonus č. 1

Celá sestava cviků
v  11 minutovém videu 

Aby ste se nemuseli překlikávat mezi jednotlivými cviky, vytvořila jsem pro vás sestavu všech 11-ti základních cviků. Následují za sebou, každý cvik se zopakuje 5 x s výdrží 7 sekund. Cvičíte jednoduše cvik za cvikem celou sestavu. 

Bonus č. 2

Manuály k rozcvičce a základní sestavě  ke stažení

Když se učíme něco nového, je dobré když máme k dispozici alespoň malý taháček :-). Nemusíte pokaždé otevírat počítač a pouštět videa, stáhnete a vytisknete si manuály k rozcvičce a základní sestavě. Jestli si je nalepíte na zrcadlo do koupelny nebo je budete mít po ruce na nočním stolku je na vás. Důležité je, že se do nich můžete kdykoliv podívat.

CO O KURZU ŘÍKAJÍ

mé klientky:

Zuzanko, vše jsem prošla, pročetla a musím říct, že kurz je super. Krásné stránky, hezky přehledné, cviky detailně vysvětlené, masáže skvělé.

Denisa Radvanová Nálepková

Ahoj Zuzko,

chtěla jsem Vám napsat, i když nejsem milovník sociálních sítí a neovládám moderní technologie, že se Vaše práce neminula účinkem.

I když jsem se zatím neozvala, teď to dělám, abyste věděla, že nejvíc na tom cvičení je, že jdu životem s pocitem, že to držím ve svých rukou.

A to je moc prima pocit, protože v době utlumení aktivit díky coronaviru jsem si navykla cvičit, a díky pravidelnosti vidím i první výsledky.

Tak nějak mě to hřeje vevnitř a mám jiný výraz a vyzařování, protože už vím, jak na to a nejsem vydána jen tak zubu času napospas.

Nepotřebuju dokonalost a nespěchám. Ale je to hezké věnovat se sama sobě a prociťovat to -  a v souvislosti i s jinými životními okolnostmi "propouštím" nelaskavé a přísné myšlenky o sobě, odsuzující výroky a moje myšlenky jsou více o pokoji a pohodě se sebou samou.

Baví mě prohlubovat si porozumění principům OJ a díky precizním videím a podrobným návodům to postupuje.

Mám z toho radost a mám větší radost ze života.

Váš projev na videích je velmi uklidňující, milý a přirozený.

Kdybyste někdy umdlévala, třeba si vzpomenete, že Vaše upřímná snaha předat své poznání a zkušenosti ostatním ženám někomu pomohla.

Ludmila, Praha, 54 let

Online kurz je skvelá vec. Keď mám ráno vypnutú hlavu a nemám bunky na vymýšľanie zostáv, čo si zacvičím, jednoducho si to pustím a cvičím. Veľmi oceňujem, že nám to Zuzka takto zjednodušila. Po cvičení premasírujem a môžem spokojne vyraziť von.

Silvia Dinková

Dobrý den Zuzka, moc Vám děkuji. Jste skvělá. Máte moc příjemné vystupování, příjemný hlas a ste přirozená. Cítim z vás opravdovost. Jsem ráda, že jsem Vás na internetě objevila 🙂

Cvičím od neděle a změny cítím už teď, viditelné samozřejmě  ještě nejsou ale po cvičení určite..plus jakoby cítím, že se mi zvedají líce, krk je napjatejší, vráska vzteku tam stále je. ..ale zdá se mi, že prostor mezi  obočím je vypljatější a nemám tam mezi vráskami tolik vlnku kúže

Dobrý deň Zuzka, chcem sa veľmi poďakovať za zostavu cvikov a celkovo za ten program 11 cvikov. Je úžasný 🙂 cvičím pravidelne každý deň odkedy som si ho zakúpila a zmeny je už vidno. Vidím to hlavne na fotkách a aj keď s niekym telefonujem cez skype, moja tvar vyzerá na obrazovke úplne inak. Predtym boli lica prepadnute a teraz sú pekne oble 🙂Cvičenie je pre mna zároveň taká meditácia. Dakujem Zuzka ešte raz za paradne cviky, za nadšenie s akým robíte svoju prácu. Vďaka cvičeniu som každým dnom so sebou spokojnejšia 🙂krásny den prajem, veľa zdravia a nech sa dari vo vsetkom 🙂👍🍀
 

Dobrý deň, chcem Vám poďakovať, veľmi sa mi to cvičenie páči, už som si vytvorila aj návyk a cvičím pravidelne ráno každý deň. Veľmi sa mi páči aj facebooková skupina. Včera som sa odfotila, vidím aj drobné zmeny. Fotky posielam.

Ptáte  se...

...nebo nejčastěji kladené otázky:

KDY získám přístup do kurzu?

Přístup ke kurzu obdržíte ihned po zaplacení kurzu do své emailové schránky.

JAK DLOUHO budu mít přístup do kurzu?

Přístup do online programu získáte na celý rok. Během tohoto období se na něj můžete dívat kdykoli a kdekoli a tolikrát, kolikrát chcete a potřebujete.

CO V PŘÍPADĚ, že se nebudu moct do kurzu přihlásit?

Pokud budete mít technický problém, neváhejte nám napsat na zuzka@oblicejovajoga.cz, rádi vám pomůžeme 🙂

CO KDYŽ nebudu s kurzem spokojena?

Nemusíte se ničeho obávat. Pokud se rozhodnete, že tento kurz není pro vás, nebo jste očekávali něco jiného, stačí mi napsat email a já vám vrátím peníze bez jakýchkoli otázek.

MOJE GARANCE

Vím, že to, co učím v kurzu, skutečně funguje. Pokud však zjistíte, že tento kurz není pro vás, stačí mi do 14 dnů napsat na zuzka@oblicejovajoga.cz a já vám vrátím všechny investované peníze.

Je to zkrátka FÉROVÁ NABÍDKA.