eBook zdarma

Jak odstranit dvojitou bradu či povadlé tváře

BEZ PLASTICKÉHO CHIRURGA

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa, město) jsou u mě v bezpečí a budeme (FYI SK Online, s.r.o. a LOG ON RE, s.r.o.)  je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (odkaz), které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

1+3 příběhy žen, kterým pomohla obličejová jóga

z tohoto eBooku se už těší 5 961 lidí

Upozornění! eBook Vám zřejmě přijde do složky: Promotions, Reklama, Social, Sítě nebo Spam. Přesuňte si ho prosím do hlavní složky, abyste mohli ode mne dostávat další zajímavé informace. Pro 100% doručování emailů, jsi, prosím, do kontaktu dejte můj email zuzka@oblicejovajoga.cz a zuzka@tvarovajoga.sk.  Děkuji, Zuzana.

Jak odstranit dvojitou bradu ci povadle tvare bez plastickeho chirurga: oblicejova joga oblicejova gymnastika

Respektujeme vaše soukromí a nebudeme vám posílat spam.

Napsali o eBooku

eBook je dobře napsaný, jasně, bez zbytečných opisů, čtenář se dozví, o čem je cvičení obličejové jógy, a příběhy jsou inspirativní, hned máte chuť začít cvičit!
Mária Czakó
Text je napsaný velmi fajn, lehce, poutavě, nevtíravě, nezatěžuje přílišným vysvětlováním a přesvědčováním, naopak, zlehka předestírá jeden aspekt/fakt za druhým.
T. Novotnánovinářka
Je to výborný téma a eBook je velice dobře napsaný. Zmínění skutečných příběhů lidí, kterým Zuzkine cvičení pomohli je tím nejsilnějším důkazem, že její metoda funguje .
Miloslav JežoPodnikání na Amazonu, http://www.miloslavjezo.cz/
Děkuji za ebook. Velmi se mi líbil, jasný, přehledný, pěkně komponovaný a nesmírně inspirující, už bych to chtěla cvičit.
Eva Záhumenská