Jmenuji se

Zuzana Ondrisová

A jsem lektorka a školitelka obličejové jógy. Jsem šťastná, že už deset let dělám práci, která mě baví a přináší radost především ženám.

Ve své praxi jsem pomohla tisícům žen vypadat lépe, vypadat mladší a cítit se šťastnější. Vypracovala jsem ucelený koncept a metodiku omlazovacích technik založených na cvičení obličejových svalů a masáži.

Vypracovala jsem studijní materiály pro své klientky, video návody, postupy a praktické tipy. Nevzniklo to z ničeho nic, byl to proces, při kterém jsem se hodně naučila :).

Organizuji přednášky, workshopy, skupinové i individuální kurzy, vytvářím online programy. Své know-how sdílím ve vzdělávacím programu pro budoucí lektorky obličejové jógy FACE YOGA Institute ®

Mým cílem je, aby tuto omlazující techniku znalo co nejvíc žen po celé ČR a SR. Denně dostávám zprávy, jak ženám obličejová jóga pomáhá nejen dobře vypadat, ale také se výborně cítit. A to je ten nejlepší benefit obličejové jógy a zároveň motivace pro mě.

Věřím, že za pár let bude v každém městě na Slovensku a v České republice kvalitní lektorka obličejové jógy.

Jak jsem se k této práci dostala?

Po „komplimentu“, že vypadám strašně a měla bych se sebou něco dělat. Bylo to po šesti letech na mateřské dovolené.

Obličejová gymnastika pro mě byla první volbou a také prvním krokem k tomu, abych se stala lektorkou. Pojem obličejová jóga v našich zemích v roce 2013 nikdo neznal.

Nejdřív jsem si udělala akreditovaný kurz obličejové gymnastiky u paní D. Kišoňové, založený na konceptu francouzské rehabilitační sestry Camille Volaire. Ten obsahoval tři desítky cviků. Začala jsem je cvičit a brzy jsem na sobě pozorovala změny.

Postupně jsem začala studovat dál, kupovala jsem knihy a narazila jsem na japonskou cvičitelku obličejové jógy Fumiko Takatsu a další Japonky, které se zabývaly masážemi a přirozeným liftingem obličeje.

Testovala jsem jejich metody a vybírala to, co se mi nejvíc líbilo. Tvořila jsem si svůj systém, metodiku a celý koncept obličejové jógy.

Kombinací těchto technik

MŮŽETE:


  • dosáhnout zpevnění kontur obličeje
  • mít plnější rty, ale také pevnější tváře
  • rozzářit a vypnout pleť
  • zpevnit krk a dekolt a mnoho dalšího

Mimochodem, tohle jsem já "před a po":

Trápí vás dvojitá brada, povislé koutky úst, kruhy a váčky pod očima či povislé líce? Nebo jen hledáte způsob, jak si omladit tvář? 

PAK JSTE NA SPRÁVNEM MÍSTĚ

Efekt je dlouhodobý


A hlavně cenově výhodné, což je velká výhoda oproti injekcím a výplním.

Podstatou obličejové jógy je pravidelný a opakovaný pohyb svalů. Díky pohybu se rozhýbe lymfa, která pak zase odpovědně plní svou funkci.

Při cvičení dochází k opakovanému napínání a uvolňování svalů, svaly se tak částečně odkrví a následně překrví okysličenou krví.

Tím dochází k regeneraci, díky které se sval zpevní. Pokožka se stává jasnější, čistší a pružnější.

Nezapomínáme ale ani na péči o pleť a hlavně na její hydrataci a výživu. Díky masáži se svaly po cvičení krásně uvolní.

Spolu s baňkováním, masážemi a cvičením pracujeme s tkáněmi a stimulujeme přirozenou tvorbu kolagenu, tkáně jsou následně pružné a pokožka je hydratovaná a vypnutá.

Video návod ZDARMA

Trápí vás

POVADLÉ kontury

obličeje či DVOJITÁ BRADA?

Mám pro vás SÉRII 3 VIDEO NÁVODŮ ZDARMA, jak se jich zbavit! Zadejte svůj e-mail právě teď a dejte sbohem dvojité bradě a smutnému výrazu obličeje. Začněte omlazovat svůj obličej ještě dnes.