Obličejová jóga = pevná a zářivá pleť

JMENUJU SE ZUZANA ONDRISOVÁ

A jsem lektorka a školitelka obličejové jógy.  Jsem šťastná, že už 7 roků dělám práci, která mě baví a hlavně přináší ženám radost.

Za tu dobu, co se obličejové józe věnuji, jsem pomohla několika tisícovkám žen lepšímu a mladšímu vzhledu a k pocit spokojenosti se sebou samou. Vytvořila jsem ucelený koncept a metodiku masáží a omlazovacích technik založených na procvičovaní obličejových svalů.

Vypracovala jsem studijní materiály pro své klientky, videonávody, postupy a praktické tipy. 

Organizuji přednášky, workshopy, skupinové i individuální kurzy, vytvářím online programy. Své know-how sdílím ve vzdělávacím programu pro budoucí lektorky obličejové jógy FACE YOGA Institute ®

Mým cílem je, aby tuto omlazující technikou znalo co nejvíc žen po celé ČR a SR. Denně dostávám zprávy, jak ženám obličejová jóga pomáhá nejen dobře vypadat, ale také se výborně cítit. A to je ten nejlepší benefit obličejové jógy a zároveň motivace pro mě.

oblicejova-joga-zuzka-ondrisova
oblicejova-joga-zuzka-ondrisova

Jak jsem se k této práci dostala?

Po „komplimentu“, že vypadám strašně a měla bych se sebou něco dělat. Bylo to po šesti letech na mateřské dovolené.

Obličejová gymnastika pro mě byla první volbou a také prvním krokem k tomu, abych se stala lektorkou. Pojem obličejová jóga v našich zemích v roce 2013 nikdo neznal.

Nejdřív jsem si udělala akreditovaný kurz obličejové gymnastiky u paní D. Kišoňové, založený na konceptu francouzské rehabilitační sestry Camille Volaire. Ten obsahoval tři desítky cviků. Začala jsem je cvičit a brzy jsem na sobě pozorovala změny.

Postupně jsem začala studovat dál, kupovala jsem knihy a narazila jsem na japonskou cvičitelku obličejové jógy Fumiko Takatsu a další Japonky, které se zabývaly masážemi a přirozeným liftingem obličeje.

Testovala jsem jejich metody a vybírala to, co se mi nejvíc líbilo. Tvořila jsem si svůj systém, metodiku a celý koncept obličejové jógy.

Kombinací těchto technik můžete:

dosáhnout zpevnění kontur obličeje
zpevnit líčka a získat plnější rty
rozzářit a vypnout pleť
zpevnit a dekolt… a ještě mnohem víc

Trápí vás dvojitá brada, povislé koutky úst, kruhy a váčky pod očima či povislé líce? Nebo jen hledáte způsob, jak si omladit tvář? 

Pak jste na správném místě

EFEKT je dlouhodobý

A celá procedura je ve srovnání s injekcemi a výplněmi finančně zcela nenáročná, což je velká výhoda.

Podstatou obličejové jógy je pravidelný a opakovaný pohyb svalů. Díky pohybu se rozhýbe lymfa, která pak zase odpovědně plní svou funkci.

Při cvičení dochází k opakovanému napínání a uvolňování svalů, svaly se tak částečně odkrví a následně překrví okysličenou krví.

Tím dochází k regeneraci, díky které se sval zpevní. Pokožka se stává jasnější, čistší a pružnější.

Nezapomínáme ale ani na péči o pleť a hlavně na její hydrataci a výživu. Díky masáži se svaly po cvičení krásně uvolní.

Baňkování, masáže a cvičení pracují s tkáněmi a stimulují přirozenou tvorbu kolagenu, tkáně jsou pak pružné a kůže je hydratovaná a vypnutá.

oblicejova-joga-zuzka-ondrisova
oblicejova-joga-zuzka-ondrisova

ZJISTĚTE, JAK OMLÁDNOUT BEZ PLASTICKÉHO CHIRURGA

oblicejova-joga-zuzka-ondrisova

Pokud vás trápí dvojitá brada a ochablé kontury tváře, vaše tvář působí unaveně, inspirujte se ve videu, které jsem pro vás natočila.

Vyzkoušejte zdarma moje tipy pro krásnou a zdravou pleť!

Obličejová jóga se Zuzkou v médiích