Jak budu vypadat, až budu babička?

Jak budu vypadat, až budu babička? Už jste si někdy položili tuto otázku? Já ano a ne jednou :-). Zajímá mě, jak asi bude vypadat můj obličej, přesněji svaly na mém obličeji – já vím, je to už úplná profesionální deformace :-). No ale jak říká můj muž ” každý má své hobby”. A mě celkem zajímá stav mého obličeje, například v 60-ce.  To jak asi budeme ve stáří vypadat, se dá zjistit vééélmi jednoduše :-).

Dobře si prohlédněte své rodiče a prarodiče. Stav jejich obličeje vám mnohé napoví.

I vy posloucháte od malička, že: “Jééééé, ty jsi celá máma…nebo….ten náš Petřík, to je celý táta, jakoby mu z oka vypadl” …já poslouchám celý život: “ty jsi určitě malá Fecková” …”ano, teto, jsem” …snažím se odpovídat slušně s mírným náznakem trochu předstíraného nadšení, jak jsem byla znovu identifikovaná ….my jsme si s maminou totiž fakt dost podobné :-).

Ono to tak i je, že se dcery v určitém věku začínají podobat na své matky. Vždyť se sami podívejte na tyto fotografie. Půlka obličeje je máma, půlka obličeje je dcera. Zajímavé, že?

MOTHER NAD DAUGHTER FOR FEMAIL

Taakže – pokud tyto věty slyšíte od svého okolí, nebude pro vás těžké určit, po kom jste a jak asi budete vypadat, až vám bude třeba šedesát let. Jak budu vypadat, až budu babička? Jednoduché, hm? A proč byste to chtěli vědět? No například proto, že již na mamince nebo babičce pozorujete povadlá horní víčka a povislé kontury obličeje.  Všechny tři s tím můžete začít něco dělat, na věku nezáleží, i když nejlepší startovací pozice je ještě před třicítkou. Ale vždycky je čas na změnu plánovaného vzoru.  A jak? Nacházíte se na stránce obličejové jógy, takže logicky – je nutno začít cvičit a starat se o pleť!:-)

NO DOBŘE, PŘEJDĚME K VĚCI

Pokud má vaše mamina povislé kontury obličeje, a já se vsadím o cokoliv, že má – protože to má skoro každá žena po 50-ce a sem tam už i čerstvá 40 – nice, tak si to zapište do vašeho “osobního diagnostického listu”. Pozor, není to žádné „hogo-fogo“ stačí vám kousek obyčejného papíru formátu A5. Potom si zkontrolujte jaký je stav okolo očí – jsou horní víčka povislá? Ano? Fajn / tedy, není to fajn/ ale, připište si to do seznamu. A co dvojitá brada, už je z ní skoro trojitá? Nebo se dvojitá teprve připravuje na seznámení s okolím? OK, dejte ji také na papír. Vráska mezi obočím? Jinak, tohle je strašná potvora a já ji tak nemám ráda, byla dokonce mou noční můrou – ale to, jak jsem si s ní poradila, vám prozradím později :-). Dobře, pokud ji máte v rodině, připište ji také. Povislé tváře se mohou také vyskytnout a zřejmě nebude chybět ani vráska kolem očí a na čele.

dvojitá bradauvoľnené kontúry tváreovisnuté horné viečkavráska medzi obočím(1)

Tak, máme to. SEZNAM JE NA SVĚTĚ

To je základ, protože to, co máte na seznamu, je, s největší pravděpodobností to, co bude za pár let nejen na seznamu, ale i na VAŠEM OBLIČEJI! No a to určitě nechceme!!!! A když už to tam náhodou je, tak se s tím pojďme „poprat“.

A DÁLE?

Druhý krok, který uděláme – potřebujeme se naučit cviky, které těm našim případným problematickým partiím ani nedovolí spatřit světlo světa :-). A s tím vám velmi ráda pomohu já a má obličejová jóga. Prosím, pusťte nás na scénu!

Moji milí, máte několik možností, jak k tomuto cvičení přistoupit:

Začnete gúúúglit a zkoušet systémem pokus-omyl a čekat na výsledek. Nebo si ušetříte spoustu času a testování a necháte si poradit a vyberete pro vás něco vhodného z mé nabídky:

  1. přihlaste se do Face Yoga Live Clubu, kde každou neděli cvičíme živě online formou a pokud nestihnete vysílání, můžete si ho prohlédnout ze záznamu. Zde je linka: Face Yoga Live Club
  2. pokud na kurz přijít nemůžete, tak si kupte můj online Základní kurz Obličejové jógy – hravě to na základní videí zvládnete i bez mé přítomnosti :-), nebojte se, virtuálně tam s vámi budu
  3. pokud se stydíte dělat grimasy před cizími lidmi a kromě toho potřebujete zpětnou vazbu, že cvičíte správně, přihlaste se na individuální kurz obličejové jógy přes ZOOM a setkáme se virtuálně živě, klidně i v teplácích a pantoflích u kávy. Já vás to naučím, vy budete spokojeni, že jsem si vás ohlédla, zkontrolovala, dala vám rady šité na míru, přesně jako na kurzu a už cvičíte v kruhu svých nejbližších. I tuto záležitost vybavíte pár kliky ZDE>> >

Jak budu vypadat, až budu babička?

Úplně jednoduché, že? Pořád ještě váháte? Doufám, že ani sekundu! Dělějte něco teď, abyste si pak nemuseli vyčítat, že jste mě neposlechli a celé to mohlo být úplně jinak,

                                                                       LEPŠÍ, MLADŠÍ a ZDRAVĚJŠÍ 🙂

Nyní je to už jen ve vašich rukách!

Zdroj :http://www.boredpanda.com/proof-that-every-woman-eventually-turns-into-her-mother/

Zuzana Ondrisová
lektorka a školitelka obličejové jógy
zakladatelka FACE YOGA Institute

Před pár lety mě nadchla metoda přirozeného omlazení obličeje. O jejích účincích jsem se přesvědčila sama na sobě. Na základě mých zkušeností a poznatků jsem vytvořila vlastní metodu cvičení, která mým klientům pomáhá zbavit se dvojité brady, otoků pod očima, hlubokých vrásek, dokonce umožňuje vrátit cit do ochrnuté části obličeje. Můj příběh si můžete pročíst zde>>
Komentáře