Když práce těší

Když práce těší
ALL WOMEN ARE GREAT!(1)

Když práce těší člověk se cítí lépe. Nedávno se mě spolužačka mé dcery ptala , co je moje práce . Tak jsem jí to shrnula stručně takto : “ Víš , učím lidi dělat grimasy , aby byly hezcí , mladě vypadající a zdraví , aby neměli vrásky nebo dvojitou bradu a nemuseli chodit na plastické operace “ .Pak jsem jí ukázala moje video s rozcvičkou a viděla jsem na ní , jak ji to pobavilo . Celkem vesele dodala , že je to super , líbí se jí to a že to zkusí i ona :-).

Včera. Zpráva. Taková, jaké mám nejraději . Tato byla od mé dobré kamarádky Janky . Janka pracuje v cestovní kanceláři a obličejovou jógu cvičí od října 2015. Napsala mi :

“ O víkendu jsem byla na služební cestě v Bulharsku a setkala jsem se s jednou holkou po roce . Nevěřila mi , že jsem nebyla na nějaké vyhlazení nebo zákrok , celé tři dny jsem to poslouchala 🙂. Vůbec se mi nezdá, že jsem se tak změnila, ona mi řekla, že pořádně. Tak mě to ještě víc nakoplo do cvičení 🙂 „.

Vynikající zpráva na 7.30 ráno, co říkáte ? Skvělé na tom je, že to potěšilo nás obě , Janku to motivovalo pokračovat ve cvičení a pro mě to byl nádherný pocit dobře a zejména smysluplně vykonané práce. A o tom to přesně je. Vzpomněla jsem si, že mně se stalo něco podobného minulé léto, když mě byla navštívit kamarádka z Košic. Neviděli jsme se asi rok a půl a když k nám přišla, tak jsi mě celé dopoledne prohlížela. Už mi to i bylo divné, když se mě odpoledne při kávě konečně zeptala: “ Zuzi, promiň, že se ptám, ale ty jsi byla na nějakém zákroku, dala sis píchnout kyselinu hyaluronovou nebo botulotoxin ? “ Tehdy jsem vybuchla do smíchu a s obrovským úsměvem od ucha k uchu jsem jí poděkovala. Když práce těší. Jaký může být lepší kompliment pro lektorku obličejové jógy ? 🙂

Celý včerejší den se nesl ve znamení příjemných zpráv a děkování. Odpoledne mi napsala Monika, absolventka mého kurzu: “ Kolegyně z vedlejšího úřadu se mě opakovaně ptala, jestli jsem si dala “ napíchnout “ vrchní ret, ale bylo na ní vidět , že moji zamítavou odpověď i tak velmi nepřipustila. To jsou ty úžasné momenty a sladká odměna ! 🙂

A na závěr, večer, když jsem ještě seděla v posteli, s notebookem na klíně, cinkla zpráva od mé známé, Kamilky. Stáhla si můj eBook zdarma a napsala mi: „Zuzi, ten eBook je perfektnííí! Klobouk dolů. Dokonalé na namotání, příjemné, upřímné, přehledné, poutavé! I první cvičení mám za sebou :-).

Když práce těší cítím radost a vděčnost. Mám motivaci a pocit, že to, co dělám, má smysl, že účinky cvičení je vidět a opravdu nemusíme chodit pod nůž a nechat se napíchávat botulotoxinem. Utrácet na to kopec peněz a čekat, dokud efekt vyprchá, abychom šli znovu.

Můžeme přece stárnout s grácií, radostí a zůstat přirozené a jedinečné.

A kromě toho jsou ty grimasy opravdu komické a zabaví to všech – od batolat až po důchodce. Nevěříte? Zkuste to! Či na některém z mých kurzů nebo podle mého eBooku: Jak omládnout bez plastického chirurga. A kdo ví, možná mi o půl roku budete psát právě Vy, že jste dostali kompliment od kolegyně!

Před pár lety mě nadchla metoda přirozeného omlazení obličeje. O jejích účincích jsem se přesvědčila sama na sobě. Na základě mých zkušeností a poznatků jsem vytvořila vlastní metodu cvičení, která mým klientům pomáhá zbavit se dvojité brady, otoků pod očima, hlubokých vrásek, dokonce umožňuje vrátit cit do ochrnuté části obličeje. Můj příběh si můžete pročíst zde>>
Komentáře