Svalovice na obličeji?

Svalovice na obličeji?

Milí moji přátelé, vítám vás na mém blogu! Už pár měsíců funguje moje facebooková stránka o obličejové józe. Vždy, když zažiju něco nového na kurzu, nebo mě napadne sdílet s vámi zajímavou informaci, píšu. Problémem však je, že se na Facebooku k článkům těžce vrací. A tak jsem si řekla, že můj web se bez blogu jednoduše neobejde.

Chvíli mi trvalo, než jsem se rozhodla, o čem bude můj první článek. Témat spojených s obličejovou jógou je tolik, že jsem nevěděla, které vybrat. Vzpomněla jsem si na moje začátky. Na to, jak jsem zažila „AHA” moment, když jsem si uvědomila, že svaly máme i na obličeji.

SVALOVICE NA OBLIČEJI?

Ano! Já vím, zní to trochu zvláštně, ale jen do momentu, kdy to zažijete na „vlastním obličeji”. I tam totiž máme svaly a je jich několik desítek. Když je rozhýbeme pořádně, dají o sobě vědět v podobě svalovice.

Pamatuji si sebe, když jsem po prvním dni kurzu měla ráno pocit, že mě bolí v krku. Marně jsem hledala začervenalé mandle, všechno bylo v pořádku. Až pak jsem si uvědomila, že mě bolí svaly. Moje lektorka mě uklidnila, že se to může stát, ale čím pravidelněji cvičíte, tím je pravděpodobnost svalovky menší. Podobné pocity jako já, prožívají i mí klienti, často mi po kurzu druhý den napíšou, že jsou velmi překvapeni, kolik svalů na obličeji máme, resp. netušíme, že je máme, až když je rozhýbeme.

FUNGUJE TO STEJNĚ JAKO S TĚLEM

Svaly na obličeji fungují přesně stejně, jako svaly na těle. Možná jste někdy zažili, že jste po dlouhé době šli běhat, nebo cvičit do fitka. Svaly jste probrali k životu a na druhý den jste chodili jako Golem. Čím pravidelněji cvičíme, ať už s tělem nebo s obličejem – ideálně kompletně, tím je naše svalstvo pružnější, napnuté, okysličené a prokrvené. Jedním slovem, ZDRAVÉ! Pročtěte si jeden plus tři inspirativní příběhy v mém eBooku zdarma : Jak odstranit dvojitou bradu či povadlé tváře bez plastického chirurga, možná to nastartuje k cvičení i vás!

Před pár lety mě nadchla metoda přirozeného omlazení obličeje. O jejích účincích jsem se přesvědčila sama na sobě. Na základě mých zkušeností a poznatků jsem vytvořila vlastní metodu cvičení, která mým klientům pomáhá zbavit se dvojité brady, otoků pod očima, hlubokých vrásek, dokonce umožňuje vrátit cit do ochrnuté části obličeje. Můj příběh si můžete pročíst zde>>
Komentáře